Manifest

Jesteście ofiarami eugenicznej rzezi – Ty i Twoje dzieci. Czas prześwietlić i zakończyć zbrodnicze praktyki przemysłu śmierci.

Po II wojnie światowej, ideologia nazizmu i komunizmu na zawsze zakorzeniła się w przemyśle farmaceutycznym i prawodawstwie.

Zasługujecie na prawdę o ukrytym aspekcie “antykoncepcji” hormonalnej, która nie zapobiega poczęciu, ale zabija. To nie jest potencjalne zabijanie, ale zabijanie, tak jak w komorach gazowych Hitlera!

Wszystkie tak zwane środki antykoncepcyjne hormonalne różnego rodzaju oraz urządzenia uniemożliwiające zagnieżdżenie dziecka w ciele matki są środkami zabijania poczętych dzieci.

 

“Hormonalna antykoncepcja” oraz inne metody poronne to aborcja

(definicja) „Wszystkie środki, które pogarszają żywotność zygoty w dowolnym momencie pomiędzy momentem zapłodnienia, a zakończeniem porodu, stanowią w ścisłym tego słowa znaczeniu procedury wywołujące aborcję”. (źródło: Public Health Service Leaflet no. 1066, US Dept of Health, Education, and Welfare, 1963,... More na najwcześniejszym etapie rozwoju człowieka. Dostawcy tych metod celowo wprowadzają nas w błąd. Według trudno dostępnych informacji medycznych, te środki nie blokują skutecznie owulacji, ale powodują mikroaborcję. To wczesne skutki stosowania wszelkich hormonów związanych z “antykoncepcją”. Ich celem zawsze jest stworzenie nieprzychylnych warunków dla dziecka w ciele kobiety. To jest eugenika w najbardziej subtelnej formie. Zdroworozsądkowe określenie macicy po zażyciu pigułek lub z zamontowaną spiralą to komora gazowa służąca ludobójstwu, podobna do tych znanych z Oświęcimia.

Jeśli nawet preparat zawiera hormony hamujące owulację, występują w tak śladowej ilości, że aborcja

(definicja) „Wszystkie środki, które pogarszają żywotność zygoty w dowolnym momencie pomiędzy momentem zapłodnienia, a zakończeniem porodu, stanowią w ścisłym tego słowa znaczeniu procedury wywołujące aborcję”. (źródło: Public Health Service Leaflet no. 1066, US Dept of Health, Education, and Welfare, 1963,... More chemiczna jest kluczowym czynnikiem aktywnym, zaś w wyniku tak spowodowanej chemicznej aborcji giną poczęte Dzieci.

 

Q&A (Pytania i Odpowiedzi)

Pierwsze pytanie do Ciebie jest następujące:

Czy wcześniej spotkałaś się ze stwierdzeniem, że każda “antykoncepcja” hormonalna ma działanie wczesnoporonne?

Jeśli tak, to bardzo niezwykłe, bo o tym się milczy. Naprawdę, żaden lekarz o tym Tobie nie wspomniał, że określenie “antykoncepcyjne” to pojęcie dalekie od prawdy?

Przyjmowanie (lub instalacja w ciele spirali, implantu, zastrzyki…) tych środków można uznać za bestialstwo, ponieważ wysoką – rzędu kilkudziesięciu procent – zawodność hamowania owulacji uzupełnia silna degradacja cech fizjologicznych organów rodnych, co oznacza niedopuszczenie do rozwoju i śmierć poczętego dziecka.

Gdy zatem jajeczko się uwolni (>50 % zawodności antykoncepcyjnej), gdy dojdzie do poczęcia, tak poczęte dziecko wyrusza w pierwszą wędrówkę… I natrafia na nieodpowiednią, hamującą transport jajowodem, objętość i zagęszczenie płynów ustrojowych (perstaltykę). Gdy zaś to przeżyje, to napotka na cienką i sztywną ścianę macicy… Tu najczęściej umiera, jako że nie może wszczepić się. Gdy kolejny etap o szansie jak wygrana w totka się powiedzie i dojdzie do zagnieżdżenia Dziecięcia, wszystkie powyższe efekty sumują swe działanie, powodując wydalenie Go z organizmu, i ten moment kobiety już dostrzegają jako nieoczekiwane plamienia lub inne objawy nieopisane celowo w ulotkach metody “antykoncepcyjnej”.

Tobie zaś żaden zbrukany krwią niewinną koncern farmaceutyczny ani instytucja nie powie (po co wiernych klientów niepokoić), że uśmiercenie Dzieciątka tuż po poczęciu zastępuje nieskuteczność antykoncepcyjną, a zwiększa skuteczność “kontroli urodzeń”. To ograniczyć ma również miliony na odszkodowania za utratę zdrowia “wiernych klientek” w wyniku skutków ubocznych stosowania sztucznych hormonów (śmiertelne zatory w tętnicach, problemy z sercem itd.).

“Rosyjska ruletka”, ale ze zwiększoną ilością nabojów – tak właśnie zabija dzieci ograniczenie w pigułce składników antykoncepcyjnych, wypartych składnikami wczesnoporonnymi – aby ten proceder zalegalizować posunięto się do zdefiniowania od kiedy człowiek staje się człowiekiem!

Czy sądzisz, że inne formy antykoncepcji (nie-pigułka) nie powodują aborcji poczętego dziecka?

To drugie z pytań, które są istotne. Bez względu na wyznawaną filozofię i styl życia, stan zdrowia i naturalne możliwości poczęcia, każdy środek antykoncepcyjny stanowi zagrożenie dla poczętego dziecka. Każdy! W szczególności środki i urządzenia hormonalne, ale ośmielam się stwierdzić, że antykoncepcja

(definicja) - w przypadku tzw. "antykoncepcji" hormonalnej: wywoływanie poronienia jako podstawowa metoda oddziaływania na zarodek ludzki. Wbrew obecnemu rozumieniu, antykoncepcja to działanie niedopuszczające do zapłodnienia komórki jajowej. Nieskuteczne "zatrzymanie owulacji" przez używanie sztucznych hormonów (gestagen lub inny środek) jest uzupełnione... More mechaniczna (metody barierowe) również, ponieważ zawiera chemiczne środki wspomagające walkę z życiem. Do tego spirale miedziane wywołują zapalenie, którego efektem jest mikro-aborcja, ponieważ do poczęcia dochodzi w jajowodzie.

Kto ma to zbadać dokładnie, jeśli receptury i skład chronione są patentami, a świat medyczny milczy, zamknięty za laboratoriami osłoniętymi przez lobbing i polityków?

Tak jest niestety. To są i były od początku. Ty ufasz i wierzysz w skuteczność metody, gdy za nią kryje się ideologia nazizmu, eugenika, niewolnictwo i najgorsze z możliwych ataków na piękno życia ludzkiego.

Jedyne najbliższe prawdy stwierdzenie to, że każda substancja poza naturalną stanowi śmiertelne zagrożenie dla poczętego dziecka. Nie ma mowy o zaufaniu pacjenta do lekarza w tym zakresie, bo medycyna z przyczyn “społecznych” nie istnieje.

Czy tylko środki “kontroli urodzeń” są śmiercionośne wobec życia poczętego?

Otóż nie. Wiele środków chemicznych codziennego użytku, leków, produktów żywnościowych, stanowi śmiertelne zagrożenie. Przykładem niech będą kurczaki faszerowane hormonami wzrostu i wpływ tego typu praktyk na przyspieszenie dojrzewania płciowego u ludzi. Nieznana jest też skala przenikania do organizmu glifosatu – substancji czynnej pestycydów, chroniących uprawy GMO.

W mojej ocenie obawiałbym się bardzo mocno jakichkolwiek specyfików, które używane są w obrębie narządów intymnych i mogą znaleźć się w ciele kobiety przy ich stosowaniu.

To nie są żarty. Ile jest substancji, które trują nasz organizm, a ile my wiemy o tak bezbronnym, poczętym dopiero dziecku, gdy dochodzi do zapłodnienia? Nasze ciało toleruje różne bodźce, substancje chemiczne, leki, pożywienie, ale co z dzieckiem, które przychodzi na świat w środowisku zaburzonym nieodpowiedzialnością lub zwykłą ignorancją? Ile takich śmierci, które się wydarzają z własnego zaniedbania lub głupoty?

Każda podobna sytuacja jest moralnie zła i bez sytuacji zagrażającej życiu matki, gdzie potrzebny jest zabieg medyczny w celu ratowania jej życia (na jej zgodę, oczywiście), nie ma wytłumaczenia jakakolwiek manipulacja wokół sfery przekazywania życia.

Jak można brnąć w urojenia własnej nieomylności, by pominąć fakt niezbywalnej i niezaprzeczalnej godności życia ludzkiego od jego poczęcia do naturalnej śmierci?

Czy masz świadomość, że stosując metody “kontroli urodzeń”, dopuszczając możliwość uśmiercenia swojego poczętego dziecka, stajesz się:

  • osobą odłączoną od Kościoła przez grzechy i możliwe kary Kościelne
  • matką uśmierconego na własne życzenie nie dziecka, ale nieznanej liczby dzieci
  • osobą poranioną emocjonalnie, psychicznie (co objawia się już teraz lub objawi w przyszłości) wraz z duchowymi konsekwencjami tego stanu – podobne konsekwencje spadają na osobę tolerującą twój wybór lub go pochwalającą…

 

Na te i inne pytania próbuję tutaj rozważać, aby pogłębić świadomość i odpowiedzialność rodzin katolickich oraz ludzi dobrej woli.

Jest to strona prywatna, otwarta jednak na współpracę i współorganizację akcji edukacji społeczeństwa w sferze bioetycznej.

Mam plany co do rozwoju tematyki strony, stąd proszę ludzi chętnych, z ambicją “za życiem”, o kontakt.

 

Manifest ideowy

Co pragnę osiągnąć poprzez tę stronę?

Pisząc te słowa, istnieją ludzie, którzy mogliby zabić za samo wyrażenie takiej odwagi. Nie kieruję tej strony i zawartych na niej informacji do tych ludzi. Strona jest dla tych, którzy szukają prawdy, ale do tej pory przyjmowali za pewnik wszystko, co jest podszyte pieniędzmi, autorytetami, władzą i osobistym zyskiem, jak na przykład fałszywy spokój sumienia.

Czym jest prawda?

Prawdą jest Jednorodzony Syn Boży, Jezus Chrystus.

Czym jest władza?

Władza ludzka polega na posiadaniu jakiejkolwiek kontroli nad innym człowiekiem. Władza bez miłości staje się dyktaturą i bezwzględnym okrucieństwem. Nie kieruję słów nienawiści i pogardy do naśladowców tych okrutnych i bezlitosnych czynów. Lecz powiedziałbym to w eufemistyczny sposób, aby nieco złagodzić fakt. Tacy samozwańczy decydenci w kwestii moralności i praw nabytych od narodzin są ogłupiani. Ale od czasu swojego narodzenia, cieszą się przecież… swoim życiem, które otrzymali od kogoś innego.

Życie bez moralności i zasad…?

Czy uważasz, że umycie rąk od niewinnej krwi jest ci obce? Ile razy sam boisz się o własne życie? Czy zawsze sprawdzasz skład produktów spożywczych czy po prostu ufasz, że nie dostaniesz arszeniku? A co jeśli ktoś chciałby ci go podać? Czy podałby coś, co okropnie pachnie lub smakuje?

Herodowie współczesności

Niektórzy lekarze, farmaceuci i przemysł farmaceutyczny stosują taką metodę wypluwania wrażliwości z umysłu. Od pierwszego kontaktu z nimi praktykują deprawację, która dotyczy funkcji narządów płciowych – nie jako instrumentów Bożych służących przekazywaniu i tworzeniu nowego życia, ale jako środka zapewnienia wydajności samozwańczym “farmaceutom”, którzy patrzą na ulotki z powagą lekarzy. Nic dziwnego, że “efekty uboczne” są pomijane – martwe płody, zarodki, których nie nazywają dziećmi, ponieważ boją się moralnej i prawnej odpowiedzialności za niszczenie ludzkiego życia.

Nic bardziej podobnego do legalizacji komór gazowych w każdym mieście – wystarczy nazwać ludzi podludźmi albo całkowicie odebrać im prawo do bycia człowiekiem, co w przemyśle aborcyjnym

(definicja) „Wszystkie środki, które pogarszają żywotność zygoty w dowolnym momencie pomiędzy momentem zapłodnienia, a zakończeniem porodu, stanowią w ścisłym tego słowa znaczeniu procedury wywołujące aborcję”. (źródło: Public Health Service Leaflet no. 1066, US Dept of Health, Education, and Welfare, 1963,... More odbywa się bestialsko, a to na najbardziej bezbronnych istotach. Ludzie godzą się na to, codziennie przyjmując dawkę, godząc się z niemym cierpieniem człowieka, którego definicja nie mieści się w świadomości przeciętnego “konsumenta” ulotek informujących o “skuteczności” takiego środka. Tak jak Herod za czasów Pana Jezusa pragnął zapewnić sobie spokój, tak i ty bronić możesz swoje “królestwo” jako najwyższą instancję na ziemi.

 

Kwestie światopoglądowe

Aborcja nie, ale antykoncepcja tak”…

Jak będziesz tłumaczył przed Sądem Bożym swoją niewiedzę i ignorancję, gdyż poprzez “antykoncepcję” życie jest pozbawiane embrionalnych istot w fazie rozwoju. Są one pozostawione na śmierć ze względu na niesprzyjające warunki w ciele kobiety. Umierają nawet przed implantacją w macicy, gdyż od samego poczęcia są niepowtarzalnymi ludzkimi istotami.

Aborcja tak, antykoncepcja tak, eutanazja tak…”

Gdybyś się nie narodził, może takie poglądy nie istniałyby na świecie, ale nie wiesz jeszcze, kto zdecyduje o twojej śmierci: rząd, lekarz czy twoje własne dziecko, które być może nauczyłeś podobnych poglądów dotyczących prawa do śmierci na życzenie i zabijania nienarodzonych.

“Nie jestem wierzący, ale jestem za całkowitą obroną życia.”

Prawo naturalne wypisane w sercu jest drogą do poznania Boga, więc szukaj i pytaj Kościoła, skąd pochodzi miłość do życia i szacunek dla niego, który ma wartość wypisaną w sercu.

“Wierzę w Boga, ale każdy ma prawo do aborcji i antykoncepcji.”

Wieczne pytanie: kim jesteś w tej sytuacji – Judaszem czy Piotrem? Może faryzeuszem, który krzyczy “precz, ukrzyżuj!” czy biernym obserwatorem męki Chrystusa? W chrześcijaństwie nie ma miejsca na bierność w obliczu zła. Albo uczestniczymy w nim jako ofiara, albo stajemy się jego oprawcami.

Kwestia prawna: prawo kształtuje postawy człowieka, ale działa także w drugą stronę. Jeśli w naszym kraju istnieje prawo całkowicie zakazujące zabijania nienarodzonych, to jest to prawo, które kształtuje postawy i wpływa na światopogląd. Prawo ma na celu wychowanie, a nie deprawację. Postawy matki i ojca przenoszą się na kolejne pokolenia i kształtują całe drzewo genealogiczne.

Kto nas ochroni przed tym, że pewnego dnia obudzimy się w kraju, w którym zamiast prawa do aborcji

(definicja) „Wszystkie środki, które pogarszają żywotność zygoty w dowolnym momencie pomiędzy momentem zapłodnienia, a zakończeniem porodu, stanowią w ścisłym tego słowa znaczeniu procedury wywołujące aborcję”. (źródło: Public Health Service Leaflet no. 1066, US Dept of Health, Education, and Welfare, 1963,... More będzie nakaz aborcji? To już się dzieje na świecie. Podobnie istnieje zakaz nawoływania do rezygnacji z aborcji pod groźbą kary kryminalnej. Odpowiedzialność za losy wszystkich spoczywa na prawie, które kształtuje i szanuje prawo naturalne.

Wiele zależy od naszych osobistych wyborów. Musimy mieć czyste sumienie i wybierać na stanowiska ludzi o silnych zasadach moralnych, aby wypełniać naszą odpowiedzialność w kontekście wspólnoty i narodu. Wiara powinna być źródłem tych postaw, których oczekujemy od naszych bliźnich, ale nie możemy tolerować ich nieumiejętności i narzucania nam niemoralnych zwyczajów oraz fałszywej moralności.

“To, co piszesz, nie dociera do nikogo poza ludźmi wierzącymi i świadomymi tego, o czym piszesz.”

To nieprawda. W tej walce istnieje również duchowa walka poprzez modlitwę, oddanie i ofiarę dla Boga i Maryi, Matki Najświętszej. Kierując się Bogiem, a nie osobistymi kalkulacjami, docieramy do chorych i cierpiących miejsc w Kościele Świętym, jak również do bezbożnych klinik aborcyjnych i matek działających w ukryciu. Dotyczy to również “antykoncepcji”, które są truciznami skojarzonymi z działaniem zabijającym poczęte dzieci, skrywanymi przed świadomością kobiet.

 

Manifest

Poniżej tezy jako rozwinięcie akronimu słowa: ATAKUJE

każdy urodzony jak embrion

Nie odkrywam niczego szczególnego, ale chcę oczyścić pojęcia jak zakażoną ranę. Próbuję dotrzeć do najbardziej zagorzałych zwolenników “antykoncepcji” – aborcji

(definicja) „Wszystkie środki, które pogarszają żywotność zygoty w dowolnym momencie pomiędzy momentem zapłodnienia, a zakończeniem porodu, stanowią w ścisłym tego słowa znaczeniu procedury wywołujące aborcję”. (źródło: Public Health Service Leaflet no. 1066, US Dept of Health, Education, and Welfare, 1963,... More. Jeśli w człowieku istnieje taki pokład wiary i podstawowy szacunek wobec jego dobroci, to musi to wyłonić się jak źródło czystej wody. Nie oszukujmy się, zanim do tego dojdzie, ten proces wymaga oczyszczenia, przyznania się do win, naprawienia krzywd, o ile to możliwe, oraz pojednania z Bogiem i ludźmi.

kwestionowanie uczłowieczenia jestestwa embrionu

Na drodze do nieograniczonego rozwoju eugeniki Hitlera po II wojnie światowej pojawiły się definicje i pojęcia, które jawnie kojarzyły się z ludobójstwem. Zastąpiono więc takie pojęcie “kontrola urodzeń” “planowanym rodzicielstwem”, a pojęcie ciąży skojarzono wyłącznie z efektem, jaki poczęte dziecko ma na ciało kobiety (zagnieżdżenie). Kiedy powstawały zamienniki tych definicji (a wciąż tworzone są nowe), trafiały one na podatny grunt osób z marginesu społecznego, którym odmawiano podstawowych praw. Przyjęta strategia doprowadza do rozprzestrzeniania się eugenicznych idei, najpierw w społeczeństwie zubożonym, a następnie poprzez demokrację obala się duchową inteligencję i rozprasza jej znaczenie.

Czarne marsze i postulaty feministek są obecnie przejawem tego procesu. Chociaż rewolucja wybuchła dekady temu, wciąż nie traci impetu, ponieważ napędzają ją ludzie, którzy są okaleczeni przez cywilizację śmierci, wykluczeni, a prowadzą ją główni wyznawcy zbrodniczych idei. To już tylko kolejny krok do dehumanizacji całego społeczeństwa, twierdząc, że człowiek jest po prostu formą zwierzęcia. Te postulaty towarzyszą również retoryce proaborcyjnej, jednocześnie głośno lamentując nad losem “uśmiercanych” niewinnych zwierząt w przemyśle rzeźniczym. Wśród szeregów aborcyjnego korowodu znajdują się “ekolodzy”, eugenicy, libertarianie, tzw. lewica, centro-prawica i inni. Mimo rozwoju wielu dziedzin nauki, takich jak chemia, biologia i matematyka z rachunkiem prawdopodobieństwa, wszyscy oni twierdzą, że nie ma Boga, a człowiek ma nieograniczone prawa, aby decydować, co jest dobre, a co złe.

kryzys uznawania jawnej eksterminacji

Ten kryzys dotyczy rządów i świadomości społeczeństw. Historia powtarza się i ciąży na niej wina.

  • Gdy rotmistrz Witold Pilecki zgłosił szczegółowy raport dotyczący ludobójstwa w Auschwitz, Anglicy nie podjęli żadnych działań dywersyjnych.
  • Gdy w Ameryce Północnej wynaleziono pierwszą pigułkę anty-urodzeniową, Anglicy jako pierwsi w Europie ją zalegalizowali.

Raport z Auschwitz nie martwił nikogo ani nie interesowały skutki antyludzkie oraz społeczne i zdrowotne konsekwencje przyjmowania pigułek. Świat po II wojnie światowej, tkwiący w zgniłym kompromisie “żelaznej kurtyny”, przyniósł zgniły owoc awersji do życia bezbronnych istot. Wychodzący z więzień, oprawcy od przemysłu chemicznego i farmaceutycznego osiedlili się na wysokich stanowiskach i ponownie mogli oferować śmierć na masową skalę, ponieważ była na nią popyt.

kryzys uznawania jawnej eliminacji

Tak jak w obronie sądowej oprawców nadzorujących przemysł śmierci podczas II wojny światowej, którzy twierdzili: “tak czy inaczej, musieli zginąć”, tak teraz obowiązuje utarty schemat uciszania sumień na rzecz ideologii aborcyjnej, gdzie słyszymy stwierdzenia: im wcześniejsza śmierć, tym bardziej humanitarna. Przykładem jest decyzja sądu w Wielkiej Brytanii (informacja z lipca 2019 – https://citizengo.org/pl/node/171636), który nakazał przeprowadzenie aborcji

(definicja) „Wszystkie środki, które pogarszają żywotność zygoty w dowolnym momencie pomiędzy momentem zapłodnienia, a zakończeniem porodu, stanowią w ścisłym tego słowa znaczeniu procedury wywołujące aborcję”. (źródło: Public Health Service Leaflet no. 1066, US Dept of Health, Education, and Welfare, 1963,... More u osoby niepełnosprawnej.

Dążenie do globalizacji i społecznej “ekologii” skutkuje tworzeniem barier ekonomicznych, aby ludzie uwierzyli w mit samorealizacji i wolności jednostki, aż do zaprzeczenia prawa do życia dla poczętego człowieka lub osoby niesprawnej i chorej – jak w przypadku zaprzestania podawania wody i pożywienia sparaliżowanemu Vincentowi Lambertowi w lipcu 2019 roku. Dziś globaliści, korporacje dziedziczące po zbrodniach ludobójstwa i eugenicznego terroru na masową skalę, oraz rządy, które uważają się za cywilizowane, postępują zgodnie z tą ideologią.

karygodne ukrywanie jawnej eliminacji

To nie jest oksymoron, pomimo pozorów. Stopień zniekształcenia pojęć dochodzi do takiego poziomu, że wywołuje obojętność wobec śmierci bezbronnych istot. Dopiero gdy bijące serce jest wyrwane z ciała abortowanego dziecka, ludzie zaczynają zmuszać się do refleksji nad zbrodnią ludobójstwa wobec nienarodzonych. Zastanawiam się, co jest w stanie wywołać takie same emocje w przypadku stosowania środków hormonalnych, które na najwcześniejszym etapie rozwoju odejmują dziecku mu przysługującą godność od Boga, zamieniając tętniące życiem ciało kobiety w komorę chemicznej aborcji

(definicja) „Wszystkie środki, które pogarszają żywotność zygoty w dowolnym momencie pomiędzy momentem zapłodnienia, a zakończeniem porodu, stanowią w ścisłym tego słowa znaczeniu procedury wywołujące aborcję”. (źródło: Public Health Service Leaflet no. 1066, US Dept of Health, Education, and Welfare, 1963,... More.

krzyk ukryty jednostek eliminowanych

Czy ktoś na poziomie ideologicznym jest w stanie wyobrazić sobie, co dokonuje się w mikroskopijnej skali, gdzie ma mieć początek i przewidziany rozwój największy dar od Boga, życie ludzkie? Jak wielki jest krzyk “krwi niewinnej”, jak wielką jest niegodziwością, już w pierwszej księdze Biblii jest o tym mowa, gdy Kain przelewa krew swojego brata Abla.

krytyka usprawiedliwiania jawnej eksterminacji

W obliczu tej głuszy po środku rynku, gdzie handluje się produktami stosowanymi w eugenice, powinniśmy budzić niepokój sumień. To pozwoli nam przerwać milczenie i prowadzić poważne dyskusje na temat legalności okrucieństwa, aby temu zapobiec i wprowadzić światło tam, gdzie panuje ciemność. To zależy od każdego z nas, a nie od jakiejkolwiek organizacji, która krzyczy na posiedzeniu parlamentu. To my decydujemy, co się zmieni w tej sprawie i innych. Jeśli system jest oparty na zgniłych kompromisach, wcześniej czy później upadnie, ponieważ jest nikczemny z natury i zwraca się przeciwko każdemu człowiekowi.

kult uroczysty jazgotu eugenicznego

Świętują swoje kapliczki i kliniki aborcjoniści oraz ci popełniający odrażające zbrodnie ludzie i ich organizacje. Tworzą legendy, są oklaskiwani, ogłaszają swoje sukcesy – a nikt nie powiedział im, że to wszystko zawdzięczają temu, że się urodzili. Wielka przepaść w rozumieniu zła aborcji

(definicja) „Wszystkie środki, które pogarszają żywotność zygoty w dowolnym momencie pomiędzy momentem zapłodnienia, a zakończeniem porodu, stanowią w ścisłym tego słowa znaczeniu procedury wywołujące aborcję”. (źródło: Public Health Service Leaflet no. 1066, US Dept of Health, Education, and Welfare, 1963,... More wobec uznania podstawowych praw człowieka do życia jest widoczna w maszynie bezprawia, która tłumi ludzkie odruchy i karze najsurowszą karą – wykluczeniem, uciszaniem, sądowym procesem. Te narzędzia są maszyną zła i stanowią fundament dla wyniszczenia ludzkości.

Religijność została zastąpiona obchodami i celebracjami kultu własnej “wolności”, wyrażanymi poprzez skrajne protesty, ale także poprzez mechaniczną retorykę zła w tworzeniu ustawodawstwa i międzynarodowych umów. To, co Hitler osiągnął w Niemczech, było jedynie “one man show” kultu jednostki. Dzisiejsi globaliści i rewolucjoniści kulturowi wydobywają niezliczone rzesze dyktatorów na miarę Hitlera spośród zwykłych ludzi, wmawiając im, że mają więcej praw niż ustanowił Bóg, a nawet niż “określiła” natura. Tacy fanatycy “wolności” prowadzą do globalnego okrucieństwa i chronionych prawem norm, które powstają z fabryki totalitaryzmów minionego stulecia. Wszystko to w celu uniemożliwienia jakiejkolwiek siły zewnętrznej odeprzeć światowej inwazji rewolucji.

krytyka ustroju jawnie eugenicznego

Dopóki istnieją ludzie, którzy cenią rodzinę, małżeństwo, wiarę i tradycję, i którzy odrzucają rewolucyję, której mordowanie nienarodzonych jest motorem, dopóty istnieją ludzie zdolni do miłości, wybaczania i zapominania dla siebie i najbliższych. Tacy ludzie powinni jawnie i stanowczo wypełniać swoje obowiązki, nie pochwalać widocznego zła, żyć w zgodzie z prawym sumieniem i odrzucać bezprawie, nawet jeśli wiąże się to z prześladowaniami. Brak takich ludzi nie spowoduje upadku dobra, ponieważ dobro odradza się kilkakrotnie silniejsze w obliczu rosnącego zła. System, który sprzeciwia się moralności wyrażonej w Dekalogu i Ewangelii, jest bezprawiem i należy mu się przeciwstawiać. Nie kupię produktu marki, która wspiera aborcję lub antykoncepcję. Nie wpuszczę do mojego domu żadnej rzeczy, nawet najbardziej potrzebnej dla mojej wygody, jeśli w ten sposób przyczyniam się do finansowania ludobójstwa. Państwo nie ma prawa narzucać mi sposobu postępowania sprzecznego z nauką Kościoła i prawem moralnym. Ten system, w którym dyktat poprawności politycznej jest wyrazem wszechstronnie obezwładniającej ideologii rewolucyjnej, nie ma podstaw i musi zostać obalony. Aby go obalić, konieczna jest krytyka, a także oddolny sprzeciw i właściwe działanie w danej sytuacji. Dlatego istotne jest kształtowanie sumień, a także istnienie tej strony i inicjatyw. Nikt nie może wyrzec się swojego pochodzenia i wyznawanych wartości. Jeśli budujemy wspólne państwo i dążymy do czystości obyczajów, musimy to robić nie tylko dla siebie, ale także dla dobra wspólnego. Ale w takim przypadku należy zacząć od siebie i przestać polegać na tych, którzy polegli na froncie lub zrezygnowali ze swojego sumienia.

krytyka ustawodawstwa jawnie eugenicznego

Od nas, narodu, państwa, powinni wywodzić się ci przedstawiciele, którzy deklarują obronę życia jako główny kryterium swojej przydatności do sprawowania władzy. Bez tej fundamentalnej cechy, niech ich ręka Boża strzeże przed sięgnięciem po stanowisko, na którym mogliby przypominać Piłata, mieszać krew swoich potencjalnych wyborców z postulatami społecznymi. Nawet jeśli władza została wybrana w sposób demokratyczny, jeżeli sięga po miecz i używa go przeciwko bezbronnych, jest ona bezprawna i należy jej się przeciwstawiać. Wystarczy już kompromisów i “reagowania” na społeczne protesty, gdy demokratycznie wybrana władza dopuszcza zabijanie nienarodzonych, zabijanie (poprzez antykoncepcję, in vitro) lub zamrażanie embrionów (in vitro), a także dopuszcza eksperymenty na ludziach poprzez wprowadzanie do obrotu medykamentów pochodzących od koncernów farmaceutycznych, które mają w swojej historii jawne zbrodnie ludobójstwa i eugeniczne praktyki.

Kaczyński utrzymuje jakościową eugenikę

Hola, hola bury miłośniku kotów, Jarosławie Kaczyński. W opracowaniach pisanych na twoją korzyść balsamują ciebie już za życia jako wodza zjednoczonej prawicy. Takiej, twojej prawicy choćby wyciągniętej w moim kierunku, to bym w życiu nie ujął, propagatorze zafałszowania religijnego i miłośniku kompromisów aborcyjnych! 

Kaczyński “uratuje” “jedność” Europy

W tym stwierdzeniu rozsądek nakazuje zachować czujność. Kaczyński unika dotykania drażliwych tematów, uważając, że Unia Europejska lepiej się nami zajmuje, wprowadzając palące dyrektywy i wydając zalecenia dotyczące aborcji

(definicja) „Wszystkie środki, które pogarszają żywotność zygoty w dowolnym momencie pomiędzy momentem zapłodnienia, a zakończeniem porodu, stanowią w ścisłym tego słowa znaczeniu procedury wywołujące aborcję”. (źródło: Public Health Service Leaflet no. 1066, US Dept of Health, Education, and Welfare, 1963,... More, oraz wysyłając konie trojańskie, które wewnętrznie niszczą rodzinę. Do teraz (2019) rząd Kaczyńskiego milcząco toleruje aborcję (w tym aborcję eugeniczną i aborcyjną turystykę), “antykoncepcję”, in vitro, oraz nie zajmuje stanowiska wobec ideologicznego przenikania, które odbywa się przez samorządy (włącznie z inicjacyjną “edukacją” seksualną). Według samego “naczelnika państwa” (cytując red. S. Michalkiewicza) jest to droga do jedności Europy poprzez kompromisy z instytucjonalizowanym złem.

kiedy usprawiedliwiasz Jarosława eugenikę?

Milczysz. Czy boisz się wyśmiania? Ale w tej chwili właśnie jesteś wyśmiewany. Nie dostrzegasz, jak deszcz pada? To nie deszcz, lecz brudy zalewają twoją głowę. Bezpośrednio przez nowe ustawy i restrykcje, przez telewizję, a na końcu wyciśnięte będą z ciebie resztki, gdy będziesz na krawędzi życia, za sprawą drwiącej demagogii i niewykonanych obietnic wyborczych. Wydaje ci się, że stoisz na równi pochyłej, ale w rzeczywistości możesz się przeciwstawić. Stopniowo zamień milczenie na donośną przemowę i zobacz, jak rośnie las ludzi i rąk, takich jak ty. Bez wiary nie ma społeczeństwa skupionego na dobru wszystkich ludzi. Dzisiejsze strajki to potwierdzają – nie chodzi o edukacyjne misje społeczne, tylko o pieniądze. To jest to, na czym Jarosławowi zależy – usunięcie narodowego sentymentu ze społeczeństwa, wprowadzenie niesprawiedliwych korzyści socjalnych i barier dla innych. Bez wewnętrznego sprzeciwu wobec bezprawia, kontynuując “patriotyzm” w porywach i idąc na kompromis proponowany przez Kaczyńskiego, będziesz “zwyciężał jak Bonaparte”, aż wykrwawisz swoje małżeństwo, rodzinę, lud. Na twoje miejsce i na tych, za których jesteś odpowiedzialny, przyjdą uchodźcy, napływający, specjalnie uprzywilejowani przez “układ”, który wszystko to zaplanował, aby cię otoczyć i zniszczyć. Począwszy od mordu na niewinnych, a mając twoją milczącą zgodę, Kaczyński i jego pryncypialna kasta – oni już wtedy wygrali wszystko.

krzywda upaństwowienia jazgotu eugenicznego

Kiedy powstaje precedens w prawodawstwie, następuje pęknięcie. Jakie jest dążenie wszelkich eugenicznych zniekształceń i dewiacji? Stworzenie jak największej liczby precedensów w prawie. To jest niesprawiedliwa walka, w której maszerują “pożyteczni idioci”, oszołomieni obsesją wolności, zniewoleni i zdruzgotani przez fałszywą religię, jaką jest demokratyzm, który ma za główną zasadę brak odniesienia do wiary i moralności, rozdział Kościoła od państwa. Gdy usunie się miejsce należne Bogu z ustroju społecznego, ta nieprzenikniona luka jest wykorzystywana przez odstępcę i człowieka o wielu twarzach. Im więcej twarzy, tym więcej języków i zdradzieckich przemówień. Im więcej postulatów i domagań, tym większe dążenie do zrównania z ziemią praw moralnych i fundamentalnych wartości. Państwo zaś, rządzone przez “karły moralne” (cyt. R. Sikorski, 2008 r), aby zdusić krzyk dewiacji i eugeniki, zamienia go w niemy krzyk (cyt. tytuł filmu B. Nathansona, 1984). Ten “transfer” pozostaje niezauważalny, ponieważ jest niemy. Każdy hałas i każda awantura, które nie mają na celu najwyższe dobro życia ludzkiego, poczynając od bezbronnych i niewinnych nienarodzonych istot, powinny być uznawane za atak na fundamenty człowieczeństwa, a ci, którzy dopuszczają się tych ekscesów, powinni być wykluczeni z publicznej debaty.

kres upodlenia jednostki egoizmem

Każdy, kto osiągnął taki poziom, że kwestionuje prawa do życia poczętego, narusza swoje własne człowieczeństwo. Nie można uczciwie przyznać takiej osobie równorzędnej roli społecznej, gdy jest ona niezdolna do uznania stopnia swojego zniewolenia przez egoizm i barbarzyństwo, oraz nie zdaje sobie sprawy, że wyrządza krzywdę innym ludziom, przede wszystkim sobie. Jest to zatem granica i punkt wyjścia, od którego należy “mierzyć” i “ważyć” znaczenie jej głosu w jakiejkolwiek dyskusji na dowolny temat. Jeśli jesteś przeciwnikiem życia i popierasz decydowanie o życiu lub śmierci, to nie interesuje mnie nic, co mówisz, i nie jestem skłonny uwierzyć w cokolwiek, co powiesz. Nawet gdybym zapytał cię o tę przysłowiową godzinę na twoim zegarku, nie uwierzę, nawet jeśli odpowiedziałbyś mi z “litości”, z twoich “najszlachetniejszych” i najbardziej altruistycznych pobudek oraz poczucia przyzwoitości wobec innych.

kolportaż uniwersalnej jakości egzystencji

Żaden postulat mający na celu dobro społeczne, żaden transparent i żaden osłonowy parasol nie wyjaśniają i nie usprawiedliwiają działań i zaniechań podejmowanych wobec życia nienarodzonych. Ten ideologiczny transfer zazwyczaj jest przyprawiany nowomową i cynizmem. Wprowadza się pojęcia, które zniekształcają chrześcijański (prawdziwie ludzki) wymiar małżeństwa i rodziny tylko po to, aby ukoić kryzys, oferując “igrzyska”. W ten sposób cezar rzymskiego imperium manipulował nastrojami społecznymi. Chlebem (program 500+) i igrzyskami (krwawa rzeź niewinnych w każdym domu, pod nadzorem NFZ oraz spadkobierców i kontynuatorów machiny wojennej nazistowskich Niemiec). Przeniesienie “igrzysk” do domów oznacza przede wszystkim “antykoncepcję”, czyli ukrytą aborcję oraz każdą inną formę, która prowadzi do śmierci nienarodzonych. Igrzyska to również ideologiczny przekaz masowych mediów. Jak brakuje tu jednolitego pojęcia w polskim ustawodawstwie – dzieciobójstwo, skrytobójstwo… W zamian wprowadza się nowomowę z wytycznych Unii Europejskiej, która polega na przeniesieniu do sfery “szlachetności” ochrony ludzkiego życia poczętego, kiedy lepszym dobrem jest uznawana jakość egzystencji nienarodzonego dziecka niż jego własne prawo do życia.

katastrofa uprawiania jedwabnej eugeniki

Wprowadzenie nowych pojęć wymaga od państwa ich stosowania i wprowadzania w życie związanych z nimi postulatów. Wśród zasad “jedwabnej” eugeniki występuje sprzeczność, gdzie prawo do życia współistnieje z prawem do zabijania. Ten rachunek dwóch praw jest niebezpieczny, ponieważ zakłada, że gdy liczba żywych po prawej stronie spadnie, społeczność eugeniczna równie dobrze utrzyma swoją populację. Przykładem tej katastrofy jest nasz kraj, gdzie demograficzna agonii dotyka nas coraz bardziej. Nie jest to więc kwestia indywidualnej decyzji eugenicznej podejmowanej przez przeciętną rodzinę Kowalskich, którzy postanowili stosować trwałą aborcję w formie “antykoncepcji” hormonalnej, ale setki tysięcy takich decyzji na dzień, na miesiąc i na rok.

krzywoprzysięstwo uprawomocnia jawną eugenikę

Kłamstwo powtarzane tysiąc razy staje się prawdą (J. Goebbels, minister propagandy III Rzeszy Niemieckiej). W tym przypadku propagandyści nazizmu mieli rację, ponieważ nie była to zwyrodniała banda Niemców, która przejęła kontrolę nad krajem w 1933 roku, ale sam niemiecki naród dopuścił do tego. Wykształciła się pewna ucieleśniona idea, którą poparły masy społeczne. Dlatego nie można przypisywać tego tylko tobie jako jednostce, ale bierność ludzi o właściwych poglądach, milcząca zmowa na każdym polu i frontu, staje się okazją dla zdegenerowanych idei i zwolenników totalitaryzmów XX wieku. Komory gazowe Hitlera nie powstały w 1933 roku, nikt wtedy w Niemczech nie byłby na nie zgodził. Jednak moralne wyłomy stopniowo narastały, zgodnie z propagowaną retoryką, aż przeciętny człowiek znalazł się w szeregach razem z przestępcami, pozbawiony wyrzutów sumienia.

kobiety ulegają jednostronnej edukacji

W szkołach i instytucjach opieki zdrowotnej panuje dyktat triumfu ideologii cywilizacji śmierci. Jednym z przykładów jest triumf demokracji w zakresie naruszania praw człowieka w dziedzinie powszechnej medycyny i osiągnięć naukowych, który polega na finansowym i lobbingowym wspieraniu dążeń młodych dziewcząt, już od najmłodszego wieku, do swobodnego dostępu do opieki zdrowotnej w celu zabijania niewinnych istnień. To, jak głęboko zepsuty jest ten wzorzec postępowania i jakie zbiorowe skutki te dążenia niosą dla społeczeństwa! Właśnie maltretowanie tych małych istot jest najbardziej surowo piętnowane przez Chrystusa w Ewangelii, a każdy dorosły, który wyraża przyzwolenie na tak destrukcyjne i godność profanujące postępowanie wśród młodych, zostanie najsurowiej osądzony przez Boga – o ile nie nawróci się.

kalectwo upośledzonej judzącej emancypacji

W twoim przekonaniu, ogarnięta niepohamowaną nienawiścią feministko, to ci wszyscy oddani ojcowie i poświęcone matki są żałosni i bez perspektyw. Jednak to wy jesteście nieczułe na prawdziwy obraz zbrodni, którą popełniacie lub popieracie, dokonując aborcji

(definicja) „Wszystkie środki, które pogarszają żywotność zygoty w dowolnym momencie pomiędzy momentem zapłodnienia, a zakończeniem porodu, stanowią w ścisłym tego słowa znaczeniu procedury wywołujące aborcję”. (źródło: Public Health Service Leaflet no. 1066, US Dept of Health, Education, and Welfare, 1963,... More. To wielkie kalectwo i upośledzenie nie dotyka dzieci, które są zabijane przez was po badaniach prenatalnych w imię kompromisu aborcyjnego – dotyczy to was samych.

Wystarczy spojrzeć, jak ten świat cierpi bez dobrych i poświęconych ludzi. Jak mała sprawa, kolejka w urzędzie czy nieżyczliwość potrafią zepsuć dzień, jak spór prowadzi do kłótni. Jest więcej wymuszeń i roszczeń wobec tych, których krzywdzicie, próbujecie zagłuszyć nawet najmniejszą ilość dobrej woli, którą wykazują wasze ofiary. Nie wystarcza wam kontrola nad waszymi ciałami – to wychodzi z was, najgorsze i najbardziej sprzeczne, bo zabieracie swoje ocalone dziecko przed tabletką czy szczypcami i nakazujecie mu trzymać napis “moje ciało, mój wybór” – jak chore jest wasze serce i jak bardzo zasługuje na politowanie! Jeśli ktoś nie widział, jak wygląda bluźniercza i demoniczna manifestacja, wystarczy spojrzeć na was podczas czarnych marszów, trzymających transparenty i wrzeszczących o “prawach kobiet” – trudno mi znaleźć lepsze porównanie niż amok opętanego.

kobiety uroiły jednostkową emancypację

Nie zważając na prawo naturalne, według którego rola kobiet w życiu polega na macierzyństwie, a mężczyzn zapewnianiu bytu i ochronie rodziny, niektóre kobiety uważają się za pokrzywdzone przez ten stan rzeczy. W drugiej fazie feminizmu, której celem nie było już tylko równouprawnienie kobiet i mężczyzn, zaczęto szerzyć rewolucyjne idee mające na celu obalenie tradycyjnego katolickiego obrazu rodziny i małżeństwa. Niestety, owocem tej liberalizacji jest dążenie do prawa do zabijania dzieci w łonach matek oraz eliminacji urodzeń przed lub po zapłodnieniu. Tego rodzaju podejście prowadzi do podważania struktur społecznych i wymierania populacji na przestrzeni dekad.

Teoria, która głosi bezwzględne prawo jednostek do samostanowienia wbrew istniejącym zasadom społecznym, stawia pod znakiem zapytania cel i przyszłość istnienia tej cywilizacji. Wykorzystując ten nieład i dysharmonię, obce cywilizacje dążące naturalnie w swoich kulturach do wielodzietności, starają się przejąć władzę nad egoistycznymi i izolującymi się jednostkami, które wrogo odnoszą się do tradycyjnych norm i wartości w krajach zachodnich. Jedynym ratunkiem jest powrót do Boga i wartości łacińskiej cywilizacji, które stanowią gwarancję prawidłowego rozwoju osobistego i formacji ludzkiej zarówno dla Kościoła, jak i państwa.

kobiety uciszcie jazgot emancypacji

W okowach fałszu i zniewoleń konsumpcją, toczy się ślepa walka z porządkiem chrześcijańskim. Ta walka dotyczy już nie tylko braków w prawach kobiet, ale także atakowania wartości moralnych. Każda kobieta może najlepiej spełniać swoją rolę społeczną i doskonalić swoją formację ludzką, będąc wierną wymogom moralnym i pełniąc ochoczo służbę Bogu i ludziom.

Twierdzisz, że to już nie te czasy? Ale właśnie wtedy, gdy czasy były inne, matki i babcie tych kobiet, podążając śladem swoich matek, potrafiły przekazywać życie, szacunek do niego, otwartość na dialog w małżeństwie, ofiarność, prostotę, piękno miłości i wdzięk w obliczu codziennych wyzwań. Rola kobiet jest inkubatorem świętości życia. To właśnie one dają pierwsze i najważniejsze wychowanie człowieka, dając mu start w życie, aby mógł udoskonalać to, co otrzymał i przekazać to następnym pokoleniom.

W postulatach emancypacji liberalnej kobiety spierają się więc o to, czy słuszne i dobre jest to, co zostało im przekazane przez ich matki, ojców… W dobrowolnej pracy na rzecz podtrzymywania egzystencji rodziny wielcy ludzie różnych czasów odkrywali wielką godność i spełnienie. Nie należy więc dołączać do tych, którzy atakują frontalnie, propagują obsceniczne i perwersyjne zachowania przez media głównego nurtu, ponieważ ich przekaz prowadzi do zguby. Zawiera sprzeczności w dziedzinie przekazywania życia i odmawia dobrej lekcji następnym pokoleniom. To, co naprawdę ma wartość, nie jest osiągane poprzez nadmierną konsumpcję i gromadzenie bogactwa, lecz co utrzymuje przy życiu, wspiera upadających, chorych, słabych i bezbronnych (takich jak dzieci) – tam znajdują się fundamenty cywilizacji, wobec których każdy z nas jest dłużnikiem.

kapitulacja uduchowionej jedności Europy

Dlaczego św. Jan Paweł II wepchnął Polskę do Unii Europejskiej? Bo sam zatracił się w sekularyzmie wiążąc z nim nadzieje rewolucji francuskiej.

krwawe upiory jadowitej eugeniki

Jeśli sądzicie, że napiszę tu kolejny raz o sympatykach Hitlera, jesteście w błędzie. To wy, cisi, skryci i jawny dzieciobójcy, ludzie o wielu twarzach i dopuszczający się wszelkich wynaturzeń. To do was skierowane są te słowa, a nie ode mnie dostaniecie rozliczenie. Gdy nadejdzie czas końca waszej ziemskiej wędrówki (lub ktoś z waszego kręgu go wam wyznaczy), za wami rozsypie się proch, a to obcy ludzie wam uczynią. Bo nie macie rodzin ani dzieci, jedyną waszą troską jest zmienianie prawa i odbieranie normalnym rodzinom dzieci, aby je potem deprawować według waszego widzimisię…

Wystarczy zadać sobie pytanie: komu bardziej wyrządziliście szkody, swoim ofiarnym i troskliwym matkom, które was wychowały, czy dzieciom, których (już) nie macie, czy nawet swoim mężom, bo heroizmu takiego jak katolickie małżeństwo do końca życia u was nie można znaleźć. Żyjąc, już sami leżycie w grobach i czekacie na śmierć w waszych gettach, twierdzach i limuzynach, ale czy cokolwiek wynagrodzi wam to, czym żyjecie? Prędzej wasza śmierć to wynagrodzi światu, który jest obciążony przez zło i brud tego, jak go niszczyliście, płucząc swoje brudy we krwi niewinnych i biorąc udział w rzezi eugenicznej, która nie osiągnęła swojego apogeum za czasów Hitlera, ale tutaj i teraz, dzięki takim jak wy jednostkom i osobom.

kaci usprawiedliwieni – jaśnieje establishment

Zasiadają i zabierają głos, wprowadzają, nadzorują, implementują dyrektywy, nie zważając na to, co jest prawnie zakazane – zmieniają prawo, a to, co jest moralnie zabronione, przedefiniowują, oszukując społeczeństwo. Tacy są wielcy tego świata, baronowie imperiów farmaceutycznych i chemicznych, decydenci w radach nadzorczych i sędziowie sądów powszechnych, którzy swoimi wyrokami zatwierdzają kolejne stosy precedensów, podważając moralne zasady wyrażone w ustawodawstwie.

kanalie upamiętnione – jadowita eugenika

Nikt z obecnych rządzących, którzy bronią “judeochrześcijańskiej cywilizacji” (cytując słowa wypowiedziane przez prezydenta A. Dudy po pożarze katedry Notre Dame w kwietniu 2019 roku), nie powie otwarcie i nie przyzna się, że w zgniłych kompromisach, takich jak prawo do aborcji

(definicja) „Wszystkie środki, które pogarszają żywotność zygoty w dowolnym momencie pomiędzy momentem zapłodnienia, a zakończeniem porodu, stanowią w ścisłym tego słowa znaczeniu procedury wywołujące aborcję”. (źródło: Public Health Service Leaflet no. 1066, US Dept of Health, Education, and Welfare, 1963,... More dzieci poczętych w wyniku zakazanego czynu, tkwi chorobliwa ideologia. Ta ideologia jest tolerowana i bezlitośnie broniona przez miłośnika kotów, siwiejącego dżentelmena, który w mojej wyobraźni ubrany jest w białą togę, ma liście laurowe na skroniach i trzyma “w dziobie” zielony listek jak gołąb pokoju, ale z tego listka płynie niewinna krew. Kaczyński, wystarczy już tego! Dosyć twoich rządów, które nie mają legitymacji ze strony polskich biskupów, którzy krytykują twoje milczenie – ty po prostu postępujesz tak, jak każą ci twoi “sojusznicy”. Dosyć moralnego upadku Polaków!

kuje uwidocznione judzenie eugeniczne

W ramach serii haniebnych kompromisów, partia Prawo i Sprawiedliwość obawia się wyjścia na ulice podczas czarnych marszy, które są wspierane przez prominentnych przedstawicieli takich jak WOŚP i “gwiazdy” pop-kultury, a przede wszystkim grupy finansowane przez zagraniczne organizacje aborcyjne (źródło: https://www.pch24.pl/kto-naprawde-finansowal-czarne-marsze–szokujace-ustalenia-ordo-iuris,55047,i.html). W ten sposób rządzący umyli sobie ręce, naśladując gest Piłata, i pozwolili na lincz wobec projektu ustawy zgłoszonej przez obywateli, którzy pragnęli spełnić żądania grupki radykalnych feministek. Tak doszło do przemiany czarnego wrzasku ulicznego w bezdźwięczny krzyk nienarodzonych.

kiedy ukrywasz jawny egoizm

Uznając, że “to mnie nie dotyczy, ponieważ nie popieram i nie propaguję tego, co inni robią”. Lub wręcz przeciwnie: broniąc zaciekle “praw” i wolności kobiet do decydowania o życiu i śmierci swoich dzieci, a jednocześnie oskarżając, że sfera wiary i przekonań wprowadza ludzi w błąd, TY, jako ta dobra duszyczka, choćby w kosmatym stroju, teraz będziesz hojnie przywracać PORZĄDEK i ŁAD.

TY, która pomaga w aborcji

(definicja) „Wszystkie środki, które pogarszają żywotność zygoty w dowolnym momencie pomiędzy momentem zapłodnienia, a zakończeniem porodu, stanowią w ścisłym tego słowa znaczeniu procedury wywołujące aborcję”. (źródło: Public Health Service Leaflet no. 1066, US Dept of Health, Education, and Welfare, 1963,... More, wysyła dzieci na edukację seksualną, wysyła je wcześnie do ginekologa, aby przepisano im środek aborcyjny.

“Dobra” duszyczko, wiedz zatem, że twoje życie jest na włosku. Ani twoje, ani życie twoich niewinnych ofiar ostatecznie nie jest w twojej mocy, lecz w rękach Boga – i będziesz odpowiedzialna za wszystkie te zabójstwa dzieci i nawoływanie do nich. Nie stworzyłaś miłości, prawdy ani światła…

TY, kobieta, która sama przyjmuje lub podaje rękami lekarza swoim dzieciom legalną truciznę “na niechciane dzieci” tylko po to, by mieć “święty” spokój i komfort, aby twoje wyselekcjonowane, być może eugenicznie (aborcja

(definicja) „Wszystkie środki, które pogarszają żywotność zygoty w dowolnym momencie pomiędzy momentem zapłodnienia, a zakończeniem porodu, stanowią w ścisłym tego słowa znaczeniu procedury wywołujące aborcję”. (źródło: Public Health Service Leaflet no. 1066, US Dept of Health, Education, and Welfare, 1963,... More eugeniczna, in vitro) dzieci nie miały samych dzieci niechcianych i nieplanowanych.

Istnieje tylko jeden problem – nie wiesz, jak postąpią wobec ciebie na starość, gdy uznają twoje życie za ciężar. Czy również zaoferują ci śmierć jako “najlepszy” wybór w ich życiu? Skoro jesteś za wolnym wyborem we wszystkim, kto w takim przypadku będzie troszczył się o ciebie? Opieka społeczna? Jej koszty rosną… A liczba starszych ludzi w społeczeństwie wzrasta, a ty na starość możesz nie znaleźć opieki, potraktują cię jak przedmiot, który się zużył!

Uświadom sobie tę różnicę. Jeśli nie jesteś otwarta na życie, przekazujesz tę gangrenę swoim dzieciom lub dzieciom, z których wyrosną przyszłe pielęgniarki i lekarze. Jakkolwiek je wychowasz, czy myślisz, że odwdzięczą się tobie lepiej? Jesteś w pułapce bez wyjścia. Przejrzyj oczy i zainteresuj się domami opieki społecznej i paliatywnej (ja już to przeszedłem). Nawet tylko przechodząc obok, dowiedz się, jak wspaniale “wychowane” na egoistów dzieci traktują swoich najbliższych w tak nieludzkich warunkach.

kiedy uświadomisz sobie jawny egoizm…

To może być za późno. Teraz to TWÓJ wybór, twój czas, ale jak biedna jesteś, bo oni – jak nie twoje dzieci to aparat socjalny państwa – będzie myślał tak samo – “to jest MÓJ wybór, i MÓJ czas”.

klucząc uzasadniasz jawną eliminację?

W momencie, gdy lamentujesz i próbujesz postawić się w sytuacji milionów kobiet, których dzieci cierpią z powodu braku jedzenia, edukacji i perspektyw w dorosłym życiu, twoja eugeniczna decyzja o odrzuceniu wartości takiego życia wynika z chłodnej obojętności i kalkulacji. W imię wszechobecnej eugeniki, ekolodzy i pseudo-filantropi, tak jak Bill Gates, działają w Afryce, promując antykoncepcję i wprowadzając depopulacyjne normy. Duże koncerny legalnie testują nowe leki na “żywym materiale ludzkim” z biedniejszych krajów, gdzie cena ludzkiego życia jest determinowana przez statystyki i wskaźniki, a nie troskę o ekologię. Chiny i USA, najwięksi truciciele, śmieją się z norm ekologicznych, które obowiązują tylko kraje wasalne, podczas gdy kraje jak Francja i Wielka Brytania, które inwestowały w zbrojenia i energię jądrową, dyktują normy redukcji CO2, zmuszając kraje oparte na węglu, takie jak Polska, do znoszenia ekologicznego terroru. Eko-terroryści teraz domagają się zaprzestania produkcji mięsa, chcąc zmonopolizować rynek żywności.

Polska już odczuwa skutki tych ograniczeń i barier prawnych, takich jak embargo na żywność i sztuczne epidemie pomoru świń, a nawet zakaz prywatnego uboju zwierząt gospodarskich. Lobby szczepionkowe stwarza zagrożenie, które stawia Polaków jako naród i żywe laboratorium do eliminacji. Linie komórkowe wykorzystywane w produkcji szczepionek pochodzą z przemysłu aborcyjnego, z klinik aborcyjnych. Zagrożenie nie pochodzi tylko od Niemców, Żydów, Ukraińców, masonów czy cyklistów – jest wszechstronne i nie należy generalizować. Propaganda ma na celu wywołanie dzikości i chaosu. Czy więc popierasz agendę ograniczającą dzietność w krajach “rozwiniętych”? Poznaj jej źródło i zakres – to nie dotyczy tylko poczętego życia, ale także przyszłości narodu i depopulacyjnych planów na szczeblu światowym.

kim uwiarygodnisz jawną eksterminację?

Opierasz się na “autorytetach”, wspierają cię środowiska, tytuły profesorskie i etykiety, ale to dotyczy ludzi pozbawionych sumienia. Mogą być wybitni w jednej dziedzinie, ale ponieść klęskę w innej. Podobnie jak Ikar, którego mityczna historia pokazuje, że człowiek może przekraczać prawa fizyki, ale tragicznie kończy się, gdy nie słucha praw boskich… Nie szukam nieskazitelności w antyku, ale chcę pokazać, jak zgubne może być przekonanie, że człowiek to tylko dyplom, uczelnia lub instytucja. Będziesz się mylić, sądząc, że prawa moralne obowiązują tylko wyznawców określonej religii lub systemu filozoficznego. Nie możesz pozostać obojętna i równać się z kimś, kto posiada większy autorytet, aby podtrzymać swój zbrodniczy pogląd na temat eugenicznych praktyk ludobójstwa. Mimo że twierdzisz, że jesteś niezależna i nie potrzebujesz doradztwa, bo masz wybór, dlaczego więc stajesz w obronie tych, którzy wykazali szaleńczą odwagę i otworzyli drogę dla zła, której ofiary nie miały prawa do obrony?

kiedy ustanie jęk eliminowanych?

Gdy jako społeczeństwo przyznamy się do winy i podejmiemy pokutę w naszych domach, wykazujemy wielką odwagę. Zrezygnowanie z zła jest drobiazgiem w porównaniu z pierwszym krokiem. Aborcja

(definicja) „Wszystkie środki, które pogarszają żywotność zygoty w dowolnym momencie pomiędzy momentem zapłodnienia, a zakończeniem porodu, stanowią w ścisłym tego słowa znaczeniu procedury wywołujące aborcję”. (źródło: Public Health Service Leaflet no. 1066, US Dept of Health, Education, and Welfare, 1963,... More to grzech osobisty, ale ma skutki i konsekwencje dla całego społeczeństwa. To poważna rana dla Kościoła, ponieważ człowiek bezwzględnie niszczy Boży plan zarezerwowany dla ludzkiego życia. To grzech, który wyklucza nas z drogi ku doskonałości poprzez wzbogacanie życia innych ludzi. Kiedy zabijasz dziecko, popełniasz nieodwracalne i okrutne przestępstwo, a także pozbawiasz szansę na realizację Bożej wspaniałomyślności dla wszystkich żyjących istot.

koleiny upośledzonej, jednolitej edukacji

Wpada w to pułapkę wielu, którzy polegają na manipulowanych pojęciach medycznych. Ci pseudonaukowi teoretycy bez trudu wypowiadają się na temat biologii molekularnej i teorii genomu, wprowadzając “porządek” w umysłach licznych studentów nauczanych przez system edukacji o hierarchicznej strukturze, który przypomina strukturę religijną. Aby nieco “ośmieszyć” temat pro-life (jak mądrze mnie ostrzeżono), ci intelektualiści muszą mieć szczere poczucie winy za publiczne szerzenie przestarzałych poglądów na początki ludzkiego życia, oraz rozważyć, co jest antykoncepcją a co już środkiem poronnym. Nie tylko powinni się posypać popiołem na głowę, ale również publicznie przyznać się do swojego błędu i odciąć od poglądów legitymizujących przemysł śmierci. Gdy nadchodzi ostatnia godzina i czas wam się skończy, nie będzie miejsca na refleksje “z za grobu”. Dzisiaj te sprawy rozstrzyga się i publicznie deklaruje, wyrażając jednocześnie sprzeciw wobec poglądów, które legitymizują przemysł śmierci.

koniec ułudy jadowitej elokwencji

Ujadacze, krzykacze, zwolennicy aborcji

(definicja) „Wszystkie środki, które pogarszają żywotność zygoty w dowolnym momencie pomiędzy momentem zapłodnienia, a zakończeniem porodu, stanowią w ścisłym tego słowa znaczeniu procedury wywołujące aborcję”. (źródło: Public Health Service Leaflet no. 1066, US Dept of Health, Education, and Welfare, 1963,... More, wasza godzina nadeszła. Nie pozwolę, aby mordercy dzieci mieli wpływ na granice i prawa w mojej ojczyźnie. Nie zrównam się z tymi, którzy brutalnie krzywdzą innych, a jednocześnie bronią kłamstw o prawdziwej naturze tzw. “antykoncepcji”. Wykorzenimy postulaty służalcze wobec władzy, organizacji i tajnych stowarzyszeń, które od dawna zostały wprowadzone w życie w Polsce i na całym świecie. Nie będziemy ukrywać siewców śmierci, którzy udają, że nas kochają, pod przykrywką zbrodniczej ideologii partii politycznych, organizacji i globalnych wspólnot. W imię solidarności z najuboższymi w naszym społeczeństwie – w imię dzieci, których państwo nie uznaje za dzieci – potępiamy i sprzeciwiamy się dyktatowi, który próbuje zagłuszyć nasze sumienia i ludzkie odruchy.

kiedy umarłbyś jako embrion…

Czy istniejesz po to, człowieku, aby twierdzić, że jesteś wyżej rozwiniętym fizycznie istnieniem i panem nad tymi, którzy nie mają szans na taki rozwój? Prędzej czy później przekonasz się o swojej śmiertelności. W tym względzie przewyższasz tych, którzy się nie narodzili, ponieważ nie dajesz im szansy na to, co sobie sam przyswoiłeś. Myślisz, że jesteś tego godny? Ale jaką godność posiadasz, skoro zamiast dawać życie, odbierasz je? Skąd bierzesz absurdalne tłumaczenia, że masz prawo decydować o życiu, którego sam nie stworzyłeś?

każdy uzyskał jedną egzystencję

Zdasz kiedyś rachunek ze swego traktowania “braci i sióstr”, szczególnie tych najmniejszych.

każdy uniknął jakiejś eksterminacji

“Zauważyłem, że każdy zwolennik aborcji

(definicja) „Wszystkie środki, które pogarszają żywotność zygoty w dowolnym momencie pomiędzy momentem zapłodnienia, a zakończeniem porodu, stanowią w ścisłym tego słowa znaczeniu procedury wywołujące aborcję”. (źródło: Public Health Service Leaflet no. 1066, US Dept of Health, Education, and Welfare, 1963,... More zdążył się urodzić” – parafrazując Ronalda Regana, prezydenta USA.

Zaznacz naszą obecność w mediach społecznościowych, zostaw swój ślad