Infamia ZONE - osoby i instytucje

Poniżej krótka charakterystyka sekcji "Infamia ZONE"

 

Odważne stanowiska osób i środowisk

  • dział ma na celu skupienie uwagi na promocji osób, jednostek, organizacji, lub instytucji, które powinny stać na straży życia poczętego i ostro sprzeciwiają się "antykoncepcji" oraz pochodnym przemysłu aborcyjnego, skazując się przy tym na infamię, czyli niesławę w swoich środowiskach. 

Nie udzielili wsparcia dla atakuje.pl

  • Drugie oblicze tego działu to wzmiankowanie o osobach publicznych, instytucjach, organizacjach pro-life, mieniących się obrońcami życia, lecz nie wspierają tematów postulowanych na "atakuje.pl" lub ci sami wprost uznają jako mylny fakt, że antykoncepcja = aborcja.

Głosy krytyki wobec postępowania osób, instytucji

  • Jeśli do tej pory miałaś/miałeś dylemat moralny lub dzięki lekturze tej strony uznasz, że korzystanie z usług jawnego aborcjonisty lub lekarza przepisującego "hormony" powoduje jakże słuszny zgrzyt w Twoim sumieniu, zapraszam do korzystania i współtworzenia tej strony. 

 

Bądźmy odpowiedzialni za słowo i propagujmy działania w obronie bezbronnych Dzieci, którym odmawia się prawa do życia.

 


Odważne stanowiska osób i środowisk

 

kto?

kiedy?

reakcja

treść

dowód

         
         
         
         
         

 

Nie udzielili wsparcia dla atakuje.pl

kto?

kiedy?

reakcja

opis reakcji

dowód

         
 kancelaria sanktuarium św. Józefa w Kaliszu (obrońcy życia poczętego) 23.02.2019   przemilczenie   Więcej...  brak odpowiedzi na mail
 kontakt@zwiedzeni.pl  30.04.2019  przemilczenie   Więcej...  brak odpowiedzi na mail
 kontakt@PCH24.pl  13.12.2018  przemilczenie

 Więcej...

brak reakcji na maile 
 info@ekai.pl  01.05.2019  przemilczenie  

 Więcej...

brak odpowiedzi na mail 
 wobroniewiaryitradycji.wordpress.com  23.04.2019  przemilczenie   Więcej...  brak odpowiedzi na mail
oplodnosci.pl  17.04.2019  przemilczenie    Więcej...  brak odpowiedzi na mail
 Lech Dokowicz (inicjator Różaniec do granic, reżyser, itd.)  22.05.2019  brak odzewu    Więcej...   choć nawiązałem kontakt wcześniej, brak odpowiedzi teraz.
 Maciej Bodasiński (współinicjator Różaniec do granic, reżyser, itd.)  08.05.2019  ignorancja    Więcej...   wyświetlono 24.05.2019 facebook
         

 

Poniżej treści moich (ostatecznych) próśb i informacji skierowanych do wyżej opisanych przypadków przemilczeń.

 

Adresat: kancelaria@swietyjozef.kalisz.pl  - kancelaria Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu.

Szczęść Boże,

piszę z prośbą:

-o modlitwę - bym miał duchowe siły w walce ze złem jakim jest antykoncepcja - rok temu już przeszło utworzyłem stronę "Antykoncepcja to aborcja" , lecz widzę straszne przeciwności natury duchowej, by tę stronę rozbudować, dopasować kształt i docierać do ludzi z tymi treściami - są to olbrzymie trudności, chcę tym się zajmować, ale wszystko mnie zniechęca do tego

-o wsparcie - merytoryczne, mentorskie, patronackie dla powyższej strony - ale nie chodzi mi o pieniądze - proszę o pomoc, bo temat jaki podejmuję jest poważnego kalibru, tj. nikt o tym nie pisze, nie głosi, nie przepowiada...


pozdrawiam,

Z Panem Bogiem.

Piotr 

 Adresat: kontakt@zwiedzeni.pl

(...) Będzie mi miło jeśli w ramach krzewienia współpracy na trudnym polu ewangelizacji w formie apologetycznej, znajdzie się wzmianka lub choćby link do mojej jednej, a może i paru witryn. Obiecuję w zaproponowanej przez Was formie umieścić taką informację gdziekolwiek się da na moich witrynach(...)

 

 Adresat: kontakt@pch24.pl

Wiem, że temat już podejmowaliście w swoich artykułach, lecz warto go przypominać, nie wolno spocząć w tej materii.

Piotr


On 30.04.2019 21:50, Piotr wrote:

 

Szczęść Boże,

Nadpisuję się po raz kolejny, bo wydaje mi się, że zasypali wam skrzynkę mailową.

Proszę o atencję i wsparcie tematu.


Na potrzeby zwiększenia zakresu odbiorców poszerzyłem formę prezentowania informacji tworząc adres w domenie: https://atakuje.pl

Serdecznie zapraszam i proszę o wsparcie.

 

 

W związku z waszym milczeniem odnośnie moich poprzednich maili nasuwa się smutna refleksja, że w swoim entuzjazmie dziennikarskim bazujecie tylko na tematach, które są "chodliwe" marketingowo, prasówkę robicie w oparciu o Wyborczą... bardzo to przykre!

Piotr


On 15.03.2019 12:09, Piotr wrote:

Szanowni,


wysyłacie na mój inny adres wciąż newslettery, a nie raczycie zauważyć, że ja też mam Wam coś do przekazania.

Stąd poniższy mail, który pozostał bez odpowiedzi.

Piotr

 


-------- Forwarded Message --------Subject:
Re: antykoncepcja to aborcja
Date:
Sat, 23 Feb 2019 23:42:26 +0100
From:
Piotr 
To:
kontakt@pch24.pl


Witam,

pisałem do Was wcześniej poniższy email i mam zamiar wysyłać go do skutku aż otrzymam odpowiedź - co tydzień zatem będę do Was wysyłać poniższy mail, na którego nie otrzymałem odpowiedzi.

Piotr


On 13.12.2018 01:56, Piotr wrote:
witam,

proszę o reakcję na podany w temacie link. Proszę nie tylko poruszać temat aborcji na portalu i youtube, ale i temat zupełnie zapomniany i przemilczany także wśród katolików.

Proszę o odwagę i zabranie głosu. Utworzenie tej strony naprawdę wiele mnie (duchowo) kosztowało, a każda forma promocji tematu jest bardzo trudna (duchowo przede wszystkim).

pozdrawiam.

 

 Adresat: info@ekai.pl

Szczęść Boże,

Informuję o powstaniu nowej strony propagującej informacje z zakresu bioetyki, a mianowicie o antykoncepcji hormonalnej jako skrywanej formie aborcji. Zapraszam do kontaktu i współpracy. Czekam na pozytywny odzew.

Z Panem Bogiem,
Piotr

 

  Adresat: wobroniewiary@gmail.com

Szczęść Boże,

chciałbym poinformować i zaprosić Twórców bloga W obronie... do odwiedzenia powstającej strony, traktującej o zakamuflowanej aborcji https://atakuje.pl .
Serdeczną mam prośbę o pomoc w jej promocji, by wiadomości te znalazły się w obiegu. Obiecuję w zamian odwzajemnić okazane dla tej inicjatywy dobro.

Z poważaniem.
Piotr 

 

 Adresat: oplodnosci.pl

Szczęść Boże,

Zanim trafiłem na Waszą stronę, utworzyłem (i nadal ją aktualizuję od miesiąca) stronę pod adresem https://atakuje.pl
Gdy przeczytałem kilka Waszych artykułów odnośnie antykoncepcji, uderzyła mnie niejednorodność wiedzy i bezwzględne stosowanie cytatów ze źródeł, gdzie cytaty oparte są o dosłowną treść, występującą w opracowaniu używającym słownictwa określającego terminologię medyczną, choć bardziej to biologiczną, wyzutą z bioetycznych określeń dotyczących losu osoby ludzkiej.
Jestem przeciwnikiem takiego przekazu pełnego znoszących się stwierdzeń, porozrzucanych po artykułach podejmujących różne wątki tego samego zagadnienia. Nie mogę znaleźć niestety w tym wszystkim Waszego zaangażowania ideologicznego w oparciu o nurt "za życiem", skłaniający do pozytywnego zaszczepienia u odbiorców prawidłowych definicji i jednorodnie stawianych stwierdzeń.
Mogę o jednym zapewnić, na mojej stronie, choć niebogatej w medyczne aspekty i faszerowanie przykładami z życia (jak cytowanie autorki "sztuki kochania" wydaje mi się obrzydliwe i bezwstydne), ponieważ moja strona zmierza do czystego przekazu idei, jak najmniej opartego o grunt moralnej niekonsekwencji i stawiania hipotez.
Każda wątpliwość podtrzymywana w przekazie dotyczącym spraw etycznych godzi w ich fundament i formułuje niewypowiedzianą zgodę na niedopuszczalne precedensy.

Z mojej strony to wszystko, naprawdę uważam Waszą inicjatywę za bardzo potrzebną, chciałbym móc się pod nią podpisywać z czystym sumieniem, jest jednak wiele pracy i koniecznego remanentu ideologicznego oraz semantycznego w treściach, które publikujecie. Nie za wszelką cenę Drodzy, nie za taką cenę, by w ten sposób formułować swój przekaz w celu zdobycia szacunku wśród lasu marionetek, wyznających pseudonaukowy bełkot. Nie bądźcie jednym z kolejnych środowisk, mieniących się ruchem pro-life, które płaci tak wielką cenę potwierdzania dezinformacji za marne grosze posłuchu jawnych i skrajnych aborcjonistów.

Uprzejmie Was proszę...
oraz informuję, że powyższą korespondencję i jej rezultat (bądź jego brak) przytoczę na łamach swojej strony ku przestrodze.


Piotr 

 

 Adresat: Lech Dokowicz

Szczęść Boże, Uprzejmie proszę Ciebie o zgodę na zamieszczenie zdjęcia Cudu Eucharystycznego z Sokółki ( http://mikael.pl/sites/default/files/Cud_Eucharystyczny_w_Sokolce_2011_2018.jpg ) z podaniem źródła jako link do strony mikael.pl - na stronie atakuje.pl. Ponieważ wymowa tego Cudu jest najbardziej znacząca w kwestii upomnienia nas za grzechy aborcji, temat rozwinę jako osobny artykuł w formie statystyczno-historycznej odnośnie grzechu aborcji w Polsce. Proszę uprzejmie o wsparcie mojej witryny, która jest i pozostanie inicjatywą non-profit "ad maiorem gloriam Dei" - https://atakuje.pl Zapewniam, że wspierając życie i stawiając opór wobec największego bezprawia ludzkości - grzechu aborcji fizycznej oraz chemicznej (przemilczanej), bierze Pan na poważnie słowa Ewangelii: "Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, tegoście i Mnie nie uczynili". Mt 25,45. Z Panem Bogiem,

 

 Adresat: Maciej Bodasiński

8 maj 2019. Szczęść Boże. Zapraszam do wizyty na stronie atakuje.pl i udostępniania. zapraszam do dzielenia się świadectwem, jeśli odwaga bycia katolikiem coś dla Ciebie znaczy. Do dzieła. Z Bogiem. Piotr
24 maj 2019. Nie doczekałem się Odpowiedzi więc uznam to za ignorancję. Bardzo mi przykro. [wyświetlono 24 maj 2019]

  

 

 

Głosy krytyki wobec postępowania osób, instytucji

 

kto?

kiedy?

reakcja

treść

dowód

         
         
         
         
         

 

 

 

Poprzednia strona: Polecane strony Następna strona: Kontakt